před hodinou od Aktuálně.cz

Ondřej Prokop rezignoval, nebude kandidátem ANO na primátora. Zdůvodnil to tlakem médií

Ondřej Prokop rezignoval, nebude kandidátem ANO na primátora. Zdůvodnil to tlakem médií

Kandidát na pražského primátora za ANO Ondřej Prokop nebude kandidovat v podzimních komunálních volbách a skončí ve všech politických funkcích. Zdůvodnil to tlakem médií na něj a jeho okolí. Prokop to uvedl ve videu na facebooku.

Pokračovat na článek