před hodinou od Aktuálně.cz
Ondřej Prokop rezignoval, nebude kandidátem ANO na primátora. Zdůvodnil to tlakem médií
Kandidát na pražského primátora za ANO Ondřej Prokop nebude kandidovat v podzimních komunálních volbách a skončí ve všech politických funkcích. Zdůvodnil to tlakem médií na něj a jeho okolí. Prokop to uvedl ve videu na facebooku.
Pokračovat na článek