před hodinou od Aktuálně.cz

Od prezidenta to byla drzá rétorika, tvrdí Sedláčková od Motoristů. Doma měli bustu Klause

Od prezidenta to byla drzá rétorika, tvrdí Sedláčková od Motoristů. Doma měli bustu Klause

Přestože rozhovor s poslankyní Motoristů sobě Gabrielou Sedláčkovou vznikal krátce před předběžným rozhodnutím Ústavního soudu, stejné názory má podle svých slov i po něm. Sedláčková patří k poslancům vládní většiny, podle nichž se z Česka stává prezidentská republika. Nelíbí se jí, že se Petr Pavel obrátil na soud, a kritizuje i jeho přesvědčení, že by měl být na summitu NATO přítomen.

Pokračovat na článek