před 11 hodinami od Podnikatel.cz

Od července se zkomplikuje nábor zaměstnanců, bude je nutné evidovat před nástupem

Od července se zkomplikuje nábor zaměstnanců, bude je nutné evidovat před nástupem

Zaměstnance bude od července nutné registrovat na úřadu ještě předtím, než nastoupí do práce. Zaměstnavatelé si budou moct vybrat ze dvou možností, jak pracovníky zaevidovat.

Pokračovat na článek