Jsem napůl Egypťan, říká Miroslav Bárta. Radí lidem, jak se chovat v těžké době
Egypt není jen zemí pyramid a faraonů, ale také místem, které stojí za delší a hlubší poznávání. Zatímco mnozí mají obavy z narůstajícího napětí se světě, egyptolog Miroslav Bárta nevidí situaci tak černě. V rozhovoru pro iDNES.cz uvádí, co by doporučil lidem, kteří podléhají panice. Prozrazuje, jaké země jsou jeho srdci nejblíže a proč by jednou chtěl opustit Českou republiku.
Pokračovat na článek