Je mi jí líto, litovala Muchová soupeřku po druhém letošním titulu
Karolínu Muchovou po triumfu na turnaji v Bad Homburgu těší, že má před Wimbledonem dobrou formu, a věří, že tímto úspěchem letos ještě neskončila. Ačkoliv českou tenistku mrzelo, že ve finále s Naomi Ósakaovou uspěla po skreči soupeřky, cítila, že hrála dobře. Vedla nad Japonkou 6:1 a 1:0. V nahrávce od WTA řekla, že se cítila uvolněněji než dříve.
Pokračovat na článek