před 20 minutami od Sport.cz

Je mi jí líto, litovala Muchová soupeřku po druhém letošním titulu

Je mi jí líto, litovala Muchová soupeřku po druhém letošním titulu

Karolínu Muchovou po triumfu na turnaji v Bad Homburgu těší, že má před Wimbledonem dobrou formu, a věří, že tímto úspěchem letos ještě neskončila. Ačkoliv českou tenistku mrzelo, že ve finále s Naomi Ósakaovou uspěla po skreči soupeřky, cítila, že hrála dobře. Vedla nad Japonkou 6:1 a 1:0. V nahrávce od WTA řekla, že se cítila uvolněněji než dříve.

Pokračovat na článek

Tenis

Karolína Muchová

WTA

Naomi Ósaka