za 16 minut od Sport.cz

Češi v semifinále Finsko nešetřili, o zlato se střetnou s USA

Češi v semifinále Finsko nešetřili, o zlato se střetnou s USA

Čeští hokejbalisté vyhráli v semifinále MS v Ostravě nad Finskem 8:1 a v neděli budou s USA bojovat o historicky čtvrté zlato a první od roku 2011.

Pokračovat na článek

Ostatní sporty

Česká republika

Hokejbal