za 16 minut od Sport.cz
Češi v semifinále Finsko nešetřili, o zlato se střetnou s USA
Čeští hokejbalisté vyhráli v semifinále MS v Ostravě nad Finskem 8:1 a v neděli budou s USA bojovat o historicky čtvrté zlato a první od roku 2011.
Pokračovat na článek