před 4 hodinami od Živě.cz
Japonsko vrací do hry jaderné elektrárny. Do poloviny století chce postavit až čtrnáct nových reaktorů
Japonsko plánuje do poloviny století nahradit až 14 dosluhujících reaktorů • Rostoucí spotřebu elektřiny pohání především rychlý rozmach datových center • Nové energetické zdroje sníží závislost na dovozu surovin a omezí emise
Pokračovat na článek