před 3 hodinami od Lidovky.cz
Íránské revoluční gardy hlásí útok na americké základny v regionu
Íránské revoluční gardy oznámily, že v odvetě za nové americké údery na cíle v Íránu zaútočily na vojenské základny USA v regionu, informovala agentura AFP.
Pokračovat na článek