před 38 minutami od ČTK
Hygienici: V rozpáleném městě je klíčové mít u sebe vodu, byty větrat v noci
Praha - V horkých dnech by s sebou měli lidé nosit do MHD lahev s vodou, protože v neklimatizovaných tramvajích a autobusech se může organismus rychle přehřát. Byty by lidé měli větrat především v...
Pokračovat na článek