„Hrát s Čechy by byl zločin proti lidskosti.“ Trenér Skotů poslal tým domů předčasně
Češi nezanechali na fotbalovém mistrovství světa dobrý dojem. Prakticky po celou dobu skupinové fáze létala na jejich adresu slova o jednom z nejhorších, případně nejnudnějších týmů turnaje. Podobně vnímají své mužstvo i někteří příznivci Skotska. Byť to má v tabulce třetích míst ještě teoretickou šanci na play off.
Pokračovat na článek