před 49 minutami od ČTK
Hokejbalisté ve finále MS v Ostravě podlehli USA a mají třetí stříbro v řadě
Ostrava - Čeští hokejbalisté prohráli ve finále domácího mistrovství světa v Ostravě s týmem USA 1:2 v prodloužení a získali potřetí za sebou stříbro. Američané slaví triumf poprvé. V čase 53:35 o...
Pokračovat na článek