za 21 minut od ČTK
Hokejbalisté porazili v semifinále MS Finsko a budou hrát o zlato s USA
Ostrava - Čeští hokejbalisté vyhráli v semifinále domácího mistrovství světa v Ostravě nad Finskem 8:1, postoupili potřetí za sebou do boje o zlato a budou útočit na první triumf od roku 2011 z Bratislavy....
Pokračovat na článek