za 21 minut od ČTK

Hokejbalisté porazili v semifinále MS Finsko a budou hrát o zlato s USA

Hokejbalisté porazili v semifinále MS Finsko a budou hrát o zlato s USA

Ostrava - Čeští hokejbalisté vyhráli v semifinále domácího mistrovství světa v Ostravě nad Finskem 8:1, postoupili potřetí za sebou do boje o zlato a budou útočit na první triumf od roku 2011 z Bratislavy....

Pokračovat na článek

Sport

svět

hokejbal

ČeskéNoviny.cz

ČTK

ČN

ČN.cz

FOTO