před 7 minutami od Sport.cz

Hokejbalisté na domácím MS rozdrtili Švýcary

Hokejbalisté na domácím MS rozdrtili Švýcary

Čeští hokejbalisté zvítězili na domácím mistrovství světa v Ostravě nad Švýcarskem 12:3, jsou po třech zápasech stoprocentně úspěšní a mají v čele základní skupiny A náskok tří bodů před Kanadou a Slovenskem. Dvěma trefami a třemi asistencemi se na kanonádě podílel Dalimil Zvonek a pět bodů za gól a čtyři přihrávky si připsal také Vojtěch Jágr. V úterý čeká svěřence trenéra Davida Kuny od 18:15 duel se Slovenskem. Ženský národní tým nastoupí od 19:45 také proti Švýcarsku.

Pokračovat na článek

Hokejbal