před hodinou od VTM.cz

„GTA 6 se nejlépe hraje na PlayStationu 5,“ zní ze Sony. Načítání ve hře má být téměř okamžité

„GTA 6 se nejlépe hraje na PlayStationu 5,“ zní ze Sony. Načítání ve hře má být téměř okamžité

Pokračovat na článek