Epidemie eboly v Kongu se šíří rychleji, než jak zdravotníci stačí reagovat
Epidemie eboly se v Kongu nadále šíří rychleji, než jak na ni zdravotnické týmy stačí reagovat. Uvedli to ve středu představitelé Světové zdravotnické organizace (WHO). Podle nich navíc zdravotníci v zasažených oblastech čelí útokům, hrozbám únosu a nedůvěře místních obyvatel. Informovala o tom agentura Reuters.
Pokračovat na článek