před 2 hodinami od Aktuálně.cz

Epidemie eboly si v Kongu vyžádala už bezmála 1500 obětí

Epidemie eboly si v Kongu vyžádala už bezmála 1500 obětí

Počet potvrzených případů eboly v Kongu vzrostl na 1155, uvedly ve čtvrtek tamní úřady s tím, že 304 lidí na nemoc zemřelo. Napsala to agentura Reuters. Kongo vyhlásilo epidemii eboly před šesti týdny, nejspíše ale se zpožděním.

Pokračovat na článek