‚Dneska to nějak přepísknul.‘ Vyhláška proti pití alkoholu v centru nezabrala, Brtnice si najala hlídky
Pití alkoholu na veřejnosti nebo znečišťování veřejného prostranství, na to si dlouhodobě stěžovali lidé v Brtnici na Jihlavsku. Vedení města proto zavedlo vyhlášku, která pití alkoholu v centru města zakazuje. Ani ta nepomohla. Protože zřízení městské policie by bylo pro radnici moc drahé, najala bezpečnostní agenturu, která na pořádek pravidelně dohlíží.
Pokračovat na článek