před 4 hodinami od iROZHLAS.cz

‚Dneska to nějak přepísknul.‘ Vyhláška proti pití alkoholu v centru nezabrala, Brtnice si najala hlídky

‚Dneska to nějak přepísknul.‘ Vyhláška proti pití alkoholu v centru nezabrala, Brtnice si najala hlídky

Pití alkoholu na veřejnosti nebo znečišťování veřejného prostranství, na to si dlouhodobě stěžovali lidé v Brtnici na Jihlavsku. Vedení města proto zavedlo vyhlášku, která pití alkoholu v centru města zakazuje. Ani ta nepomohla. Protože zřízení městské policie by bylo pro radnici moc drahé, najala bezpečnostní agenturu, která na pořádek pravidelně dohlíží.

Pokračovat na článek