Macinka je nejšikovnější ministr zahraničí a prezidentova žaloba je fatální chyba, říká Václav Klaus
Vláda Andreje Babiše (ANO) je určitě lepší než předchozí, mýlí se ale v rozpočtové politice, uvedl pro Český rozhlas Plus bývalý prezident a expremiér Václav Klaus. Vládní představitelé podle něj zbytečně vytváří stále větší deficit veřejných financí. Klaus také zdůrazňuje, že koncesionářské poplatky nejsou v Evropě příliš rozšířené. Rozhlas i televize podle něj musí dýchat s ekonomikou a se společností.
Pokračovat na článek