za 18 minut od Sport.cz

Další konec v reprezentaci. Po MS se loučí také Holeš

Další konec v reprezentaci. Po MS se loučí také Holeš

Další den po českém vyřazení z mistrovství světa, další konec reprezentační kariéry. Po Patriku Schickovi se s národním týmem loučí i Tomáš Holeš. Defenzivní opora Slavie o tom v pátek odpoledne informoval na Instagramu. „Nechtěl jsem se rozhodovat na základě emocí a s přesvědčením, že půjde o mé poslední zápasy za reprezentaci, jsem už na turnaj odjížděl. A nezměnilo by ho nic s ohledem na výsledek,“ vzkázal třiatřicetiletý

Pokračovat na článek

Fotbal

Česká fotbalová reprezentace

Tomáš Holeš

Mistrovství světa ve fotbale