před hodinou od Sport.cz

Češky na domácím MS deklasovaly Velkou Británii gólovou smrští

Češky na domácím MS deklasovaly Velkou Británii gólovou smrští

České hokejbalistky rozdrtily na domácím mistrovství světa v Ostravě Velkou Británii 17:0, vyhrály i pátý zápas na turnaji a ovládly základní skupinu. Po třech gólech daly Andrea Kantorová a Michaela Krásová, které si připsaly i po jedné asistencí. V pátečním semifinále budou od 20:15 svěřenkyně trenéra Michala Broulíka hrát proti Slovensku či Spojeným státům americkým.

Pokračovat na článek

Hokejbal