Blamáž na MS stála místo dalšího trenéra
Na fotbalovém mistrovství světa ani neprolezli ze skupiny, tak položil funkci. Steve Clarke už není trenérem skotského národního týmu. Jeho výběr ve skupině C těsně porazil pouze outsidera z Haiti, skončil třetí za Brazílií a Marokem. Dvaašedesátiletý kouč rezignoval poté, co Skotsko získalo definitivní jistotu, že se neprokouše do vyřazovací fáze jako jeden z lepších týmů ze třetích míst.
Pokračovat na článek