před rokem od Sport.cz

Výsledek bereme, jen vedení jsme měli udržet, zní z Hradce. V Zugu chce zopakovat historii

Do odvety je vše otevřené. Hokejisté Hradce Králové předvedli sympatický výkon a ve čtvrtfinále Ligy mistrů většinu času přehrávali švýcarského mistra EV Zug. Dlouho se trápili v koncovce, v poslední třetině předvedli obrat během dvou minut, favorizovaný soupeř však ještě našel čas na odpověď a srovnal na konečných 2:2. Stejně jako ve vzájemném duelu před třemi roky tak úvodní duel skončil remízou. „Zug je jeden z nejlepších týmů v Evropě. Škoda, že jsme vedení neudrželi, ale výsledek bereme,“ hodnotil autor druhé trefy Marek Zachar.