před hodinou od Aktuálně.cz

Vedoucím delegace na summit NATO budu já, vzkázal vládě Pavel

Vedoucím delegace na summit NATO budu já, vzkázal vládě Pavel

Prezident je automaticky vedoucím delegace na summit Severoatlantické aliance (NATO) a o tom, jestli se zúčastní jakékoliv jeho části, si rozhodne sám. České televizi a Českému rozhlasu to dnes řekl prezident Petr Pavel.

Pokračovat na článek