před hodinou od Aktuálně.cz
Vedoucím delegace na summit NATO budu já, vzkázal vládě Pavel
Prezident je automaticky vedoucím delegace na summit Severoatlantické aliance (NATO) a o tom, jestli se zúčastní jakékoliv jeho části, si rozhodne sám. České televizi a Českému rozhlasu to dnes řekl prezident Petr Pavel.
Pokračovat na článek