před 2 hodinami od Aktuálně.cz

Španělský soud uložil exministru dopravy Ábalosovi 24 let za korupci

Španělský soud uložil exministru dopravy Ábalosovi 24 let za korupci

Španělský nejvyšší soud dnes uložil někdejšímu ministru dopravy Josému Luisi Ábalosovi 24 let vězení za korupci, napsala agentura AFP. Odsouzení Ábalose, někdejšího významného představitele vládní Španělské dělnické socialistické strany (PSOE), je další tvrdou ranou pro premiéra Pedra Sáncheze, který čelí výzvám k rezignaci.

Pokračovat na článek