před rokem od Run-magazine.cz

Na mnichovském ME byla nejlepší českou triatlonistkou Zimovjanová. Kuříková skvěle rozjetý závod nedokončila

Evropský šampionát v olympijském triatlonu odstartoval v Mnichově závodem žen. Nejlepší umístění si z trojice Češek připsala Tereza Zimovjanová, která obsadila 23. místo. Heidi Juránková byla 35. Petru Kuříkovou zastavil ve výborně rozjetém závodě pád na kole. V bouřlivé atmosféře se před desítkami tisíc diváků radovala z vítězství Britka Non Stanfordová.Pro Evropský triatlon to byl neuvěřitelný den! V pátek 12. srpna zaplnily Olympijský park v Mnichově desítky tisíc fanoušků. Ti obklopili celou závodníci trať a sledovali velmi dramatický závod.Číst dále Na mnichovském ME byla nejlepší českou triatlonistkou Zimovjanová. Kuříková skvěle rozjetý závod nedokončila na .