Děsivé záběry z Mexika. Auto najelo do davu fanoušků
Oslavy triumfu mexických fotbalistů nad Českou republikou (3:0) na probíhajícím mistrovství světa měly v letovisku Cabo San Lucas krvavou dohru. Řidič osobního vozu tam prudce najel do davu jásajících příznivců, kteří mu zablokovali průjezd ulicí. Podle oficiálního vyjádření tamní radnice si děsivá událost vyžádala sedmnáct zraněných, přičemž jedna osoba se nachází v kritickém stavu.
Pokračovat na článek