před rokem od Run-magazine.cz

Čeští triatlonisté si na mistrovství Evropy v Mnichově přáli lepší výsledek. Nejlepší byl Martin na 44. místě

Ani desítky tisíc diváků u trati nedohnaly české triatlonisty k výsledku, ve který doufali na mistrovství Evropy v olympijském triatlonu. David Martin obsadil 44. místo, Radim Grebík byl o dvě příčky horší a Jan Volár kvůli technickým problémům nedokončil. Závod v Olympijském parku v Mnichově ovládli Francouzi, kteří získali všechny tři medaile. Zlato si odváží Léo Bergere.Smůla se českých reprezentantů dál drží. Po pátečním závodě žen, který měla výborně rozjetý Petra Kuříková, ale kvůli pádu na kole ho nedokončila a už dnes byla operována v Jablonci nad Nisou s přetrženými vazy v rameni, se dnes s nečekanými problémy potýkali čeští muži.Číst dále Čeští triatlonisté si na mistrovství Evropy v Mnichově přáli lepší výsledek. Nejlepší byl Martin na 44. místě na .