Český T-Mobile opět posílá do Německa miliardové zisky. Operátor stabilně investuje, hlavně do sítí a cloudu
Přes 6,7 miliardy korun odplynulo z Česka do Německa jako dividenda T-Mobilu • . • Operátor patří k největším plátcům daní v zemi a zároveň masivně investuje do sítí i cloudu. • Praha hostí výzkumnou divizi Deutsche Telekomu, která testuje kvantový internet.
Pokračovat na článek