před hodinou od ČTK
Bývalý sjezdař Miller skončil na policii a musí k soudu kvůli držení drog
Boise (USA) - Bývalý vynikající sjezdař Bode Miller skončil na policii po zadržení ve státu Idaho kvůli dvěma drogovým deliktům. Osmačtyřicetiletý olympijský vítěz a čtyřnásobný mistr světa se dopustil...
Pokračovat na článek