před 2 lety od Run-magazine.cz

Čelůstka si ze Světového poháru v Mexiku přiváží 24. místo, Volár byl v drsném horku 40.

Na Světovém poháru v mexickém Huatulcu se představila dvojice českých triatlonistů – Jan Čelůstka vybojoval 24. místo, Jan Volár obsadil 40. příčku. Roli favorita potvrdil v neděli 13. června Kanaďan Tyler Mislawchuk.Na rozpáleném pobřeží Pacifiku se závodilo na distancích sprintu. Po 750 metrů dlouhém plavání v přístavní části města šel jako první z Čechů z vody Čelůstka, který byl na 18. místě se ztrátou 9 vteřin. Volár byl o 16 příček a 7 vteřin horší.Číst dále Čelůstka si ze Světového poháru v Mexiku přiváží 24. místo, Volár byl v drsném horku 40. na .